Nowe Technikum EUROSPEC w Szczecinie – Nowe Kierunki Kształcenia

Z radością informujemy, że Szkoła EUROSPEC rozszerza swoją ofertę edukacyjną o Technikum EUROSPEC w Szczecinie. Nasza nowa placówka oferuje sześć innowacyjnych kierunków kształcenia, które umożliwią uczniom zdobycie cennych umiejętności i przygotowanie do przyszłej kariery zawodowej.

Proponowane kierunki to:

  1. Technik lotniskowych służb operacyjnych – kierunek dedykowany osobom marzącym o pracy na lotnisku i zainteresowanym światem lotnictwa.
  2. Technik reklamy – idealny dla przyszłych specjalistów marketingu i reklamy pragnących tworzyć skuteczne kampanie reklamowe.
  3. Technik usług fryzjerskich – kierunek dla osób z artystyczną duszą chcących zdobyć umiejętności w zakresie stylizacji i pielęgnacji włosów.
  4. Technik fotografii i multimediów – propozycja dla kreatywnych dusz  pragnących rozwijać swoje umiejętności w zakresie fotografii i multimediów.
  5. Technik logistyk – kierunek przygotowujący do efektywnego zarządzania logistyką i transportem.
  6. Technik rachunkowości – idealny dla przyszłych specjalistów w dziedzinie finansów i kadr.

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów zainteresowanych podjęciem nauki w nowoczesnym i dynamicznym środowisku edukacyjnym. Więcej informacji na temat rekrutacji oraz szczegółowe opisy zawodów można znaleźć na naszej stronie internetowej.

Razem budujemy przyszłość z pasją i zaangażowaniem.


Technikum EUROSPEC w Szczecinie – Twoja droga do sukcesu zawodowego!