sekretariat@eurospec.edu.pl

Branżowa Szkoła I Stopnia

Informujemy, iż od 12 marca do 10 kwietnia 2020 roku

zostają zawieszone zajęcia lekcyjne w szkole.

Pracujemy zdalnie, kontakt telefoniczy pod nr telefonu: 509 574 797 lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

To nie jest czas ferii, to nie jest czas wolny!

To jest czas kwarantanny społeczeństwa!

Prosimy, aby dzieci pozostały w domu i ograniczyły kontakt ze znajomymi, nie brały udziału w dużych zgromadzeniach oraz zaniechały podróży!

Rodzicu, pamiętaj:

1. Rygorystycznie przestrzegaj w domu zasad higieny i czystości pomieszczeń, w których przebywasz.
  2. Zachęcaj dziecko do samodzielnej nauki w czasie, gdy nie będzie lekcji w szkole.
  3. Jeśli masz dziecko w wieku do 8 lat, przysługuje Ci zasiłek opiekuńczy do 14 dni. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie internetowej ZUS.
  4. Śledź na bieżąco komunikaty GIS, MZ i MEN o sytuacji epidemiologicznej w kraju oraz informacje przesyłane przez Dyrektora szkoły.

Uczniu:

1. Pamiętaj o swoim bezpieczeństwie w domu. Unikaj miejsc, gdzie są duże skupiska ludzi (np. komunikacja publiczna, kino, teatr, centra handlowe);
  2. Przerwa w funkcjonowaniu Szkoły nie powinna oznaczać dni wolnych od nauki
  3. Przestrzegaj w domu zasad higieny i czystości pomieszczeń, w których przebywasz
  4. Odpowiedzialnie wykorzystaj czas zawieszenia zajęć w Szkole. Przeczytaj ulubioną książkę, spróbuj uzupełnić swoje wiadomości lub oddawajcie się swojemu hobby

Jak się zabezpieczyć przed koronawirusem?

1. Często myj ręce przy użyciu mydła i wody.
  2. Przy kasłaniu i kichaniu zakrywaj usta i nos. Zachowaj, co najmniej metr odległości od osób, które kaszlą i kichają.

Osoby wracające z regionów zarażonych koronawirusem powinny powiadomić o tym telefonicznie stację sanitarno-epidemiologiczną lub zgłosić się do oddziału obserwacyjno-zakaźnego. Więcej informacji dotyczących koronawirusa na stronie: gov.pl/koronawirus

Podejrzewasz u siebie koronawirusa? Zadzwoń pod numer 800 190 590!

Bezpłatna infolinia NFZ jest czynna całą dobę, przez 7 dni w tygodniu. Wykwalifikowani konsultanci poinformują Cię, co zrobić, by otrzymać pomoc.