sekretariat@eurospec.edu.pl

Branżowa Szkoła I Stopnia

Drodzy Uczniowie,

Jesteśmy z Was dumni, że mimo różnych trudności, czasem braku chęci i motywacji, poradziliście sobie z nauką zdalną! Brawa dla Was! Nie mieliśmy łatwo: ani Wy - uczniowie, ani my - nauczyciele.

Przed nami powrót do szkoły. Wynika z tego wiele radości, ale również obaw. Zarówno Wy, jak i my musimy się do siebie z powrotem przyzwyczaić. Pamiętajcie jednak: wracacie do swojej szkoły! To Wy ją tworzycie: ze swoimi radościami i smutkami, a my jesteśmy na to otwarci.

Postaramy się w szkole o stworzenie takiej atmosfery, abyście poczuli się tu na nowo dobrze, przyjaźnie i bezpiecznie. Zachęcamy do dzielenia się swoimi emocjami i trudnościami. Zapewniamy, że postaramy udzielić Wam wsparcia.

Dołożymy wszelkich starań, by Wasz powrót do szkoły był bezstresowy. Zapewniamy, że nie czekają tu na Was żadne testy, sprawdziany, klasówki, kartkówki, odpytywanie. Postaramy się dużo ze sobą rozmawiać, wspólnie budować relacje i integrować się ponownie. W poczuciu odpowiedzialności, współpracy i życzliwości będziemy kontynuowali rok szkolny 2020/2021, by zakończyć go sukcesem.

Wracajcie do szkoły bez obaw, z uśmiechem na twarzy:) Czekamy na Was!

Grono Pedagogiczne Branżowej Szkoły I stopnia EUROSPEC